Düzce Çiçekçi Sipariş Telefon

Hakkımızda

Mimoza Çiçekçilik, Orkun Oşak tarafından Düzce'de kurulmuştur. Mimoza Çiçekçilik, 18 yıllık tecrübesiyle Çiçekçilik sektörünün her alanında hizmet vermektedir. Düzce Mimoza Çiçeklik müşteri memnuniyetine bağlı, kaliteli çiçek tasarımı ve ürünler ortaya koymayı hedef edinmiştir. Düzce Mimoza Çiçekçilik , Düzce’de çiçek denilince en iyi çözüm üreten çiçekçi olmayı hedef edinmiştir. 


Düzce Mimoza Çiçek, Çiçekçilik sektörünün her alanında hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine yönelik çiçekler,  tasarımlar için uzman kadrosu ve geniş ürün yelpazesiyle sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır.
 

Düzce ‘de yer alan mağazamızda her türlü buket, aranjman, çelenk, gelin eli, sünnet arabası, gelin arabası, düğün, açılış sepetleri ve cenaze çelengi ile hizmetinizdeyiz. Düğün ve açılış süslemeleri deneyimli personellerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Ayrıca salon bitkileri, yapay çiçek çeşitlerimiz de mevcuttur.
 

Bir telefon ile dünyanın her yerine, sevdiklerinize çiçek ulaştırmak, Tüm Düzce ile birlikte, Türkiye nin 81 iline ve Dünyanın 156 ülkesine çiçek siparişi verebilirsiniz.

 

Düzce Mimoza Çiçekçiçilik Interflora(Uluslararası Çiçek) üyesidir